BİREYSEL HİZMETLER

Bireysel Hizmetler

Evde, İşte, Her Yerde: Doktor, Hemşire, Ambulans ve daha fazlası…

Anne Bebek Eğitimi

Doğum sonrası dönemde anne ile bebeğin yeni hayatlarına uyum sağlamasına destek olmak ve olası sorunlarla baş edebilmesini sağlamak amacıyla uygulamalı eğitim ve bireysel sağlık hizmeti sunuyoruz.

Evde Doktor

Hasta ve sağlıklı bireylerin tıbbi gereksinimlerine yönelik ilgili branşlarda evde doktor muayene hizmeti ve bireysel sağlık sunuyoruz.

Evde Hemşirelik

Enjeksiyon, kan alma, serum takma ve takibi, pansuman ve yara bakımı, sonda uygulaması, EKG çekimi vb. hizmetleri nitelikli ve deneyimli hemşireler ile sunuyoruz.

Evde Fizik Tedavi

Doğuştan veya sonradan oluşmuş; kas, kemik ve eklemlere ait travmatik romatizmal ve nörolojik rahatsızlıklara karşı uygulanan fizik tedavi hizmetlerini, fizyoterapistlerimiz ile bulunduğunuz yerde bireysel sağlık hizmeti olarak sunuyoruz.

Uzun Dönem Hasta Bakımı

Bireysel sağlık hizmeti ihtiyacı doğrultusunda nitelikli ve deneyimli hemşirelerimiz veya bakım personellerimiz ile 12 veya 24 saatlik düzenlemeler ile bakım hizmetini bulunduğunuz yerde sunuyoruz.

Kronik Hastalık Yönetimi

Kronik hastalık yönetim sistemlerimiz bireysel sağlık hizmeti ile diyabet, tansiyon ve kardiyoloji takipleri yaparak anlık bilgilendirme yapıyoruz.